Data poskytují:

Hledat:

Vyhledávání v českých hospůdkách - Nápověda

Vyhledávání v hospůdkách Vám přináší České hospůdky - rozsáhlá databáze hospůdek a restaurací z celé ČR

Díky této službě můžete nalézt tu pravou hospůdku, restauraci, vinárnu či třeba pizerii přesně podle vašeho kraje, města, ulice, nebo názvu a typu podniku.

Hledání díky této službě je velmi jednoduché. POkud chcete využít jednoduché hledání bez upřesnění města kraje či typu, můžete použít vyhledávání nahoře na stránce kde napíšete hledanou hospůdku, vyberete hledat "v českých hospůdkách" a stiskněte "H l e d e j". Vyhledávací centrála vyhodnotí váš požadavek a zobrazí odpovídající hospůdky.

Jednoduché vyhledávání

Pokud potřebujete upřesnit své vyhledávání použijte box pod záložkou Hospůdky (viz následující obr.). Na výběr máte mnoho upřesňujících menu pro výběr přesně té hospůdky, kterou hledáte. V prvním menu vyberete "Typ podniku" (zda jde o pivnici, restauraci nebo jiné stravovací či zábavné zařízení). V druhém můžete upřesnit zda hledat "v názvu", "ulici", "město", "kraj" a nebo ve všem (pak zvolíte "obsahující"). Do třetího okýnka napíšete vámi hledaný výraz a v posledním menu můžete upřesnit své hledání pouze na určitý kraj.

Rozšířené vyhledávání

Výsledky se vám zobrází znovu v tomto okně vpravo nahoře máte sohrnné informace (viz následující obr.). Na prvním řádku je hledaný výraz s zvýrazněním, na druhém celkový počet nalezených záznamů a zobrazené záznamy. Na třtím řádku můžete volit zda řadit výsledky podle názvu a nebo podle výskytu výrazu a pokud je nalezených záznamů více než 20, pak můžete listovat nalezenými výsledky pomocí odkazů "Následující" a (nebo) "Předcházející" na čtvrtém řádku. U každé hospůdky je možné kliknutím na název, nebo na odkaz "více informací" zobrazit kompletní informace o každém zařízení jako je podrobný popis, otevírací doby, spojení, kapacita, ceny nápojů i jídel a hodnocení ostatních uživatelů s možností přidat vlastní hodnocení.

Výsledek vyhledávání - informace a řazení